POSLEDNÍ FINÁLOVÉ KOLO  NDR 2010, kam sme se probojovaly se Shakirou TADY

Riki-tréninky

Skákání

5. března 2011 v 16:28 | Riki

Nemocná

26. února 2011 v 16:34 | Riki
Ahojky, tak jak nadpis napovídá jsem nemocná. Ale k doktorce zatím nejdu, uvidíme do pondělka.... No jinak je mi blbě, ale ježdění zvládám. Víceméně mi nic jiného nezbývá. Taťka je na tom totiž ještě hůř jak já

Zmrzlá až na kost

29. prosince 2010 v 19:09 | Riki
..

Ahojky, tak dneska sem byla jezdit a nejenom jednou.
Měla sem Shakiru i Scarlet. Byla sem v terénu zaklusat. S oběma sem venku strávila po hodině. Se Shakirou to nebylo tak horozný, ale se Scarlet mi byla fakt pořádná zima. Taky sem po příchodu domů měla pořádnou zimnice, která trvala téměř 2 hodiny.

A teď čistím v pokojíčku dvě uzdečky, takže musím. Více o dnešku se dozvíte zítra ;-)

Plné energie

26. prosince 2010 v 20:03 | Riki
....


Ahojky, tak dneska vám jenom  ve zkratce napíšu, co se dělo u koníků. Moc toho nebylo. Shakira a Scarlet. Nejprve si olonžoval táta Scarlet. Pustila jsem Shakiru do výběhu a táta lonžoval. Shakira dneska vyjímečně nechodila za Scarlet tak sem ji potom musela olonžovat. POmaličku se jim přidávají minuty. Dneska to bylo do hromady o 3 minuty.

....

Zpět v sedle

24. prosince 2010 v 14:25 | Riki
...

Jak již titulek napovídá, dneska jsem po necelých dvou měsících byla jezdit.
Nejprve sem přišla k ní do boxu a ona tam spokojeně ležela a koukala na mě jak na zjevení, tak sem si chvíli sedla k ní. Hlavou sem se jí opřela o její hlavu, hladila jí a ona se mi položila do náručí. Po nějaké době sew uráčinkala vstát, tak sem jí vyčistila, natáhla sem si beránka na sedlo, nasedlala a vyrazila.

Obyčejný den, ale přesto to bude patřit mezi ty nejkrásnější :-)

23. prosince 2010 v 16:55 | Riki
pak to zmenši v clanku, ono to bude asi velky


Po dlouhé době tu je záznam do deníčku. Ono se dlouhou dobu nic nedělo a já u koníků netrávila tolik času. A tak začnu hezky od začátku, jak to probíhalo dneska u koníků.

© divine-horses.blog.cz

První cross

11. prosince 2010 v 9:02 | Riki

Tak tohle je videjko z našeho prvního crossu. Konečně sem se dokopala k tomu, abych ho sem vyrobila
Videjko z VT ze Suché

7. listopadu 2010 v 10:34 | Riki
Tak a je tu konečně nějaký videjko Sem to já na Scralet .... na taťkově kobylce ( která bude brzo pravděpodobně stejně moje )

Výměna koní ?

26. října 2010 v 21:50 | Riki

Ahojky, poslední dobou se dozvídám super zprávy. To, že Síma půjčí Shakiru a já Scarlet na VT, Jsem už pravděpodobně psala. Dneska se ke mě dostala další super zpráva, i když ne od koní. Dostala jsem zakázku na návrh zahrady. Samozřejmě jsem ji přijala. Konečně budu mít nějaké peníze a budu moci koupit Shakirce opět něco nového na závody :) Zítra přijede Síma a trochu předěláme seznam SB :) A samozřejmě přidáme FOTKYYYYYYYYYYY :D :D
                                                               Riki na Scarlet
                                                             Simí na Shakiře

Drezurní veřejný tréning

4. září 2010 v 20:14 | Riki
Ahojky, trak jenom přináším bleskovou zpávu o průběhu drezurního VT. Šla sem tedy Z1 a Z. Jelo se to kvůli nepřízni počasí na hale. Ačkoliy sme na ní se Shakirkou nebyly dlouho, chodila tam úplně suprově. Dneska se snad poprvé při drezuře na závodech nosila a soustředila se na práci a ne na to, cop se děje okolo. Když sme tam dojely, zjistila jsem, že v první soutěži je 20 koní a že ti chodí dobře, tak sem se řekla, že to nebude žádná sláva. A ejhle, Shakira zachodila úplně úžasně až mi ten rozhočí skoro nic neřekl. No tak to km ému překvapení dopadlůo vítězsstvím. A druhá soutěž ? Ačkoli, přes dlouhé čekání to tam Shakiru přestalo bavit a už nechtěla tak dobře spolupracovat, avšak vítězství z předchozí drezury sme sy zopákly :D :D :D No a navečer šel Horsííík skákat terenní skoky a já si šla potom ještě sama zacválat do terénu na taťkově kobylce.
    Podrobnější popis průběhu zítra :D :D

Úvahy na drezurním VT

30. srpna 2010 v 13:18 | Riki
Ahojda, tááák dnesk opět řeším, jestli v sobotu 4.9 vyrazit na drezurní veřejný tréning nebo ne. Ale nejspíše vyrazím. No a pak další otázka. jaké soutěže jít ? V červnu sem to pěkně dokopala, tak přemýšlím,  že půjdu opět Z1 a Z3, abych si tam napravila reputaci, nebo jít Z3 a DU. No fakt nevim, LA e na druhou stranu si říkám, abych si Shakirku moc neunavila,protože půjdem po kopytě a to je asi 6 km tak bych šla jenom Z1 a Z3, jenom abych se pomalu zlepšovala a zvykala si v obdélníku. Sem v něm lehce dezorientovaná a na military mě to potom posouvá na zadní příčky
       No ještě se během dneška a zítřka rozmyslím.
         

Výběr závodů

26. srpna 2010 v 9:56 | Riki
Ahojky, ták dneska mám před sebou nelehký úkol. A to vybrat si jedny Hobby závody. Vybírám si ze dvou možností. Vzhledem k tomu, že v okolí se teď moc nenašlo oficiálních závodů, zvolily sme variantu aspoň Hobby.
    Přemýšlím na Čánkou u Opočna, kde bych šla 90-100 a 100 s dvojím rozesk-110-120. Nebo nad Rosicema u Chrasti, kde bych startovala v soutěži buď Zs volbou dráhy a ZL nebo druhá možnost ZL a L, ale to už není tak podstatný.
    V Čánce už sem startovala a tak bych se chtěla podívat zase někam jinam, ale v tý Čánce je top příjemný...... tak vám nevim

Skoky ve volnosti

25. srpna 2010 v 18:49 | Riki
Ahojky, tááák dneska sem si užila fakt super den, teda až na jeho konec, kdy se mi Libretka pokusila utéct z lonže.... Naštěstí sem ji udržela a skončilo to jenom spálenejma rukama. Ale jinak sme byly dopoledne s kámoškou venku na vycházce, kde sme ztrávily tři hodiny. No a s Libretkou a Simonem- kámošky koník skákali ve volnosti. Libretka se však připravuje na zkoušky, takže pro ni to je mnohem důležitější. Dneska večer se vrhnu na výrobu vidíí. Už se na to těšim, protože sem to nedělala už pěkně dlouho. Takže zítra se sem pokusim hodit videjko z volnosti. libretka je fakt šiknová kobylka a o tom se přesvědčíte samy.

Příprava na závody

5. srpna 2010 v 18:21 | Riki
Ahojky, tak jsme zase tu. Dneska sem si cvičně zajela drezuru CN4 a zjistila jsem, že je jednoduchá Tak snad nebudu mít žádný tichý omyl jako minule Dneska mi Shakira udělala radost, chodila pěkně. A Síma chodila konečně pěkně, po  měsíci tvrdeho ježdění už jí to na té kobylce jde, jenom už v neděli odjíždí... A po ježdění jsme šly na brigádu. Naštvala mě tam jedna paní. Její dítě jezdilo úplně suprově a ona ho pak sprdla, že jezdilo hroznbě. Chudák kluk, už ho ty koně vůbec nebaví.
   No a večer možná půjdem se Símou do hospody na večeři.

Riki - terenní skoky

12. července 2010 v 13:13 | Simí
Riki se Shakirou :-*


Video je dělané narychlo...jinak video jak skáču já,
bude asi večer a zdaleka to není nic extra :D

Také se vám Riki představí podrobněji =))

 
 

Reklama
Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz