POSLEDNÍ FINÁLOVÉ KOLO  NDR 2010, kam sme se probojovaly se Shakirou TADY

Září 2010

zklamání

23. září 2010 v 20:48 | Riki |  Deníček
Ahojky, dlouho sme sem nehodily žádný čůánek, ale musela sem stíhat spoustu věcí a na blog mi nevyšel ča. Chystala sem kobylku na zkoušky a svoji na závody + škola.....No, už toho mám ve škole docela dost, ale to mi je jedno, spíš se věnuju koním.... no každopádně se dneska konaly výkonnostní zkoušky a sem zklamaná. Libreta  byla dobře připřavená a jel na ní trenér. Ve volnosti předvedla nejlepší výkon ze vševh (20)klisen. Bohužel, následně se už tak nedařilo. Jela se drezura a hned jak jezdec dojel, šel skákat. Libretka venku chodila ještě suprově, ale šla do haly, kde se ráno skákalo, nehorázně znervozněla a byl po jakékoli komunikace, skoky se ji povedly až na třetí pokus, opět nějlepší styl a mechanika, ovšem s předešlými schozeními ji to ubralo body a už se bodově nevešla HPK :( pouze má PK, pro nás nedůléžité. Už víc psát nemůžu, protože to ani nejde.........

Drezurní veřejný tréning

4. září 2010 v 20:14 | Riki |  Riki-tréninky
Ahojky, trak jenom přináším bleskovou zpávu o průběhu drezurního VT. Šla sem tedy Z1 a Z. Jelo se to kvůli nepřízni počasí na hale. Ačkoliy sme na ní se Shakirkou nebyly dlouho, chodila tam úplně suprově. Dneska se snad poprvé při drezuře na závodech nosila a soustředila se na práci a ne na to, cop se děje okolo. Když sme tam dojely, zjistila jsem, že v první soutěži je 20 koní a že ti chodí dobře, tak sem se řekla, že to nebude žádná sláva. A ejhle, Shakira zachodila úplně úžasně až mi ten rozhočí skoro nic neřekl. No tak to km ému překvapení dopadlůo vítězsstvím. A druhá soutěž ? Ačkoli, přes dlouhé čekání to tam Shakiru přestalo bavit a už nechtěla tak dobře spolupracovat, avšak vítězství z předchozí drezury sme sy zopákly :D :D :D No a navečer šel Horsííík skákat terenní skoky a já si šla potom ještě sama zacválat do terénu na taťkově kobylce.
    Podrobnější popis průběhu zítra :D :D

Shon

4. září 2010 v 7:53 | Riki |  Deníček
Ahojky, omlouvám se, že sme sem nehodili nějaký článek, ale poslední dobou sme chodily od koní po 8hodině večer a potom příprava do školy no a dneska valíme na drezurní veřejný tréning.Takže večer budeme mít už snad čas. Ale nebojte, všechna svá SB obíháme každý den.
Hafici.cz Miciny.cz Konicci.cz